Xətaidə yolun ortasında obyekt tikilir, İcra Hakimiyyəti göz yumur? - FOTO


Xətai rayonu Sarayevo küçəsində yolun ortasında ağaclar kəsilərək yerində obyekt tikilir.
DİA.AZ bildirir ki, bu barədə rayonun sözügedən ərazidə yaşayan sakinləri Yeniavaz.com-a məlumat veriblər.
Sakinlər yolun ortasında tikilən obyektin fotolarını da redaksiyamıza təqdim ediblər.
Obyekti kimin tikdirdiyi, müvafiq icazə sənədlərinin olub-olmaması barədə məlumat yoxdur.

Məsələ ilə bağlı Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinin müvafiq şöbəsi ilə əlaqə saxlamağa çalışsaq da, zənglərimiz cavabsız qaldı.

Xətaidə yolun ortasında obyekt tikilir, İcra Hakimiyyəti göz yumur?
Xətaidə yolun ortasında obyekt tikilir, İcra Hakimiyyəti göz yumur?



Oxşar Xəbərlər

Xəbər lenti


{sape_links}{sape_article}